Aloavera kırışık gıderıcı
17 Nisan 2016 12:20 tarihinde eklendi.
Aloavera kırışık gıderıcı

Aloa vera kırışık gıderıcı

35 yaş üstü kırışıklık karşıtı serimiz Serox’in içinde kırışıkları azaltan birden fazla etken madde var ama bunlardan en önemlisi Argireline ! Argireline, Nobel ödüllü biokimyacı Dr. Martin Rodbell’ın laboratuvarında geliştirdiği bir etken madde. Bu madde sinir hücreleri ile kas hücreleri arasındaki iletişimi durdurmakla görevli. Kaslara ulaşan asetikolin miktarı estetik açısından çok önemli. Miktar ne kadar yüksekse kasların kasılması da o kadar fazladır. Bunun sonucunda derin kırışıklıklar oluşur. Argireline bu noktada devreye girer ve asetikolin salgısını azaltır. Böylece kaslar gevşer ve kırışıklıklar düzleşir, kasların kasılması sırasında kırışıklıklar oluşmaz. Normal botox cilde uygulanan maddelerin içeriği nedeniyle kasların felç olmasına neden olur. Kas işlevini kaybettiği için normal görüntüden uzaklaşılır. Argireline’nın botox’a göre avantajı, iğne ile enjekte edilmeyip cilde sürülmesi ve bu şekilde deri altına inmesidir. Ayrıca botox gibi toksik değildir ve kasların deformasyona uğramasına sebep olmaz. Kası dondurmak yerine, kasın yol açtığı kırışıklığın açılmasını sağlar. Kısacası LR’ın Serox serisi botox’a göre sağlıklı ve zararsız bir altenatiftir. Güvenle kullanabilir ve önerebilirsiniz smile ifade simgesi

35 yaş üstü kırışıklık karşıtı serimiz Serox’in içinde kırışıkları azaltan birden fazla etken madde var ama bunlardan en önemlisi Argireline !
Argireline, Nobel ödüllü biokimyacı Dr. Martin Rodbell’ın laboratuvarında geliştirdiği bir etken madde. Bu madde sinir hücreleri ile kas hücreleri arasındaki iletişimi durdurmakla görevli. Kaslara ulaşan asetikolin miktarı estetik açısından çok önemli. Miktar ne kadar yüksekse kasların kasılması da o kadar fazladır. Bunun sonucunda derin kırışıklıklar oluşur. Argireline bu noktada devreye girer ve asetikolin salgısını azaltır. Böylece kaslar gevşer ve kırışıklıklar düzleşir, kasların kasılması sırasında kırışıklıklar oluşmaz.
Normal botox cilde uygulanan maddelerin içeriği nedeniyle kasların felç olmasına neden olur. Kas işlevini kaybettiği için normal görüntüden uzaklaşılır. Argireline’nın botox’a göre avantajı, iğne ile enjekte edilmeyip cilde sürülmesi ve bu şekilde deri altına inmesidir. Ayrıca botox gibi toksik değildir ve kasların deformasyona uğramasına sebep olmaz. Kası dondurmak yerine, kasın yol açtığı kırışıklığın açılmasını sağlar.
Kısacası LR’ın Serox serisi botox’a göre sağlıklı ve zararsız bir altenatiftir. Güvenle kullanabilir ve önerebilirsiniz smile ifade simgesi

 


Etiketler : indirim haberi,indirim haberleri,
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. GulSohbet.Net
yukarıya Çık
Sorgu Sayısı: 49 Yüklenme Süresi: 0,3040,304