hastalıklı beyinler;
21 Ocak 2017 11:29 tarihinde eklendi.
hastalıklı beyinler;

HASTANEDE KENDİSİNİ YERDEN YERE ATMIŞ;

RÜYASI ÇIKTI, TESETTÜRE GİRDİ;

Kanser teşhisi koyulan ünlü türkücü Güler Işık, Umre ziyaretinde iyileşeceğini işaret eden bir rüya gördü. Rüyası doğru çıkıp şifa bulan Işık, tesettüre girdi.

Ünlü şarkıcı kanser oldu, tesettüre girdi!© Milliyet Ünlü şarkıcı kanser oldu, tesettüre girdi!

“Dişi İbrahim Tatlıses” lakaplı ünlü türkücü Güler Işık radikal bir kararla tesettüre girdi. Namaza başladı. Güler Işık hayatındaki bu ani değişikliğin neden ve nasıl gerçekleştiğini Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu “Duymayan Kalmasın” programında anlattı.

HASTANEDE KENDİSİNİ YERDEN YERE ATMIŞ

Yaklaşık iki buçuk yıl önce göğsünde bir sertlik ve ağrı hisseden ünlü türkücü, doktora gitti. Doktor göğsündeki silikonu aldı ve Işık’ın göğüs kanseri olduğu teşhisini koydu. Işık doktorundan aldığı kötü haber karşısında yıkıldığını ve hastanede kendisini yerden yere attığını söyledi.

RÜYASINDA İYİLEŞECEĞİNİ GÖRDÜ

Kanser tedavisi başlayan Işık, Umre’ye gitme kararı aldı. Umre ziyareti sırasında şifa bulmak için dua eden ve iyileştiğine dair Allah’ın kendisine bir işaret göndermesini isteyen Işık, gece etkileyici bir rüya görür. Kanserin etkisiyle koltuk altında üç tane beze oluşan Işık, rüyasında, koltuk altından üç tane böceğin çıktığını görür. Umre ziyaretinden dönüşünde ameliyat olan Işık’ın koltuk altındaki kanser hücrelerinin yok olduğu görülür.

RÜYASI ÇIKTI, TESETTÜRE GİRDİ

Rüyası doğru çıkan ve duasının kabul olduğunu öğrenen Işık, radikal bir kararla tesettüre girdi ve namaza başladı. Işık, tesettüre nasıl girdiğini ve hastalık sürecinde yaşadığını anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Bundan sonra sahne hayatına ara vermeyeceğini söyleyen Işık, içkili olmayan mekanlarda, kına gecelerinde sahne alacağını söyledi.

HASTAolunca mı aklı başına gelıyor acaba ınsan oglunun !

durumları bozulunca madden ve fızıken  hemen ya umreye gıdıyorlar yada tesetture gırıyolar lanet olsun sızın gıbılere ;

KİME NE  SIZIN GIBIOLERIN UMRESINDEN HACCINDAN YADA HASTALIGINDAN  BRAKSINLAR ARTIK BU UNLULER UCUZLADI BU NUIMARALAR DA LANET OLSUN SIZLERE SIZIN GIBILERE  Nice garıbanlar var bu hastalıktan madur ama ne umreye gıttıgını neden hastalıgının kımseyı ılgılendırecegını ıyı bılırler  zamanında yedıklerı haltlar pislikler çok sanırım  neysese daha çok sınırlerımı bozmak ıstemıyorum


Etiketler : indirim haberi,indirim haberleri,
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. GulSohbet.Net
yukarıya Çık
Sorgu Sayısı: 47 Yüklenme Süresi: 0,2420,242