Nagihan Karadere 15 Haziran Survivor Ödül Oyununda Sakatlandı Diskalifiye Olacak mı Son Sağlık Durumu Nasıl
16 Haziran 2016 01:24 tarihinde eklendi.
Nagihan Karadere 15 Haziran Survivor Ödül Oyununda Sakatlandı Diskalifiye Olacak mı Son Sağlık Durumu Nasıl

Nagihan Karadere 15 Haziran Survivor Ödül Oyununda Sakatlandı Diskalifiye Olacak mı Son Sağlık Durumu Nasıl?

Survivor 2016’da 15 Haziran 2016’da Nagihan Karadere ödül oyununda ciddi şekilde sakatlandı. Ödül oyununun bitiminde Bayrağa doğru ani bir adım atan Nagihan Karadere ters bir hamle yaparak bacağını sakatladı. Nagihan Karadere Survivor 2016’ya devam edebilecek mi, diskalifiye olacak mı? Nagihan Karadere son sağlık durumu nasıl detaylar haberimizde.

Survivor 2016’da 15 Haziran 2016’da Nagihan Karadere ödül oyununda ciddi şekilde sakatlandı. Ödül oyununun bitiminde Bayrağa doğru…

Survivor 2016’da 15 Haziran 2016’da Nagihan Karadere ödül oyununda ciddi şekilde sakatlandı. Ödül oyununun bitiminde Bayrağa doğru ani bir adım atan Nagihan Karadere ters bir hamle yaparak bacağını sakatladı. Nagihan Karadere Survivor 2016’ya devam edebilecek mi, Nagihan Karadere  son sağlık durumu nasıl detaylar haberimizde.

Survivor 2016’da 15 Haziran 2016 ödül oyununda Atakan ile ciddi şekilde tartıştı. Ödül oyununun bitimine doğru bayrağı kapmak isterken Nagihan Karadere, yaptığı ters hareket sonrası sakatlandı. İlk Müdahalesini Survivor doktoru Metin Kuş yaptı. Nagihan Karadere’nin son sağlık durumu yapılan MR sonucunda açıklanacak.

nagihansaka

Nagihan Karadere Kimdir

1984 yılında Osmaniye’ye bağlı Kadirli ilçesinde doğmuştur.Fenerbahçe kulübünde yetişen Nagihan Karadere; atletizm dalında Türkiye’yi temsil eden milli atletlerdendir. Ünlü bir koşucu olan atlet; 13-14 Eylül 2003 yılında düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonasında Köstence’de 400 metre dalında altın madalya kazanan atlettir. Ayrıca 4×400 bayrak yarışını kazanarak gümüş madalya ve 4×100 bayrak yarışını da kazanmasıyla bronz madalya almıştır.

2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları olarak düzenlenen Çin’in Shenzhen kentinde4x400 bayrak yarışmasını kazanarak gümüş madalya kazanan Nagihan Karadere; aynı yarışmada 400 metre engelli koşu da bronz madalya kazanmıştır. Türk Milli takımında yer alan Karadere; bu sayede ülkesine iki madalya getirmiş oldu.

2012 Yaz olimpiyatları 400 metre engelli koşu yarışı elemelerinde hatalı çıkış yapması sonucu yarışma dışı bırakılan Nagihan Karadere; Londra Olimpiyat Stadyumu’nda yapılan elemelerde 4. Seride yarışmak üzere yerini alan 4 numaralı kulvarda olanNagihan Karadere; çıkış tabanca sesini duymayarak koşuya erken başlaması sonucu yarış dışına atılması sonucunda hocaları ve Türk halkından özür dilemiştir.

Nagihan Karadere; Survivor Yarışmasında ünlüler takımında yer almak üzere seçildi. Acun Ilıcalı’nın yıllardır süren ve merakla izleyici rekorları kıran yarışmasında hayatzorlukları ve macera dolu bir 3 ay geçirecek ve gönüllüler takımına karşı arkadaşları ile mücadele verecek Nagihan Karadere; performansı ile bakalım Survivor 2016’da şampiyon olabilecek mi.

Survivor 2016’da 15. hafta elenen belli oldu. Survivor 2016’da 13 ve 14 Haziran’da oynana dokunulmazlık oyunlarından birini Gönüllüler takımı, birini Ünlüler Takımı kazandı. Eleme potasına ünlüler ve gönüllüler takımından birer yarışmacı girdi. Büyük SMS oylama sonuçlarına göre elenen yarışmacı belli oldu. Survivor 2016 15. Haftada kim elendi detaylar sonhaberlerturkiye.com haber sitemizde.


Etiketler : indirim haberi,indirim haberleri,
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. GulSohbet.Net
yukarıya Çık
Sorgu Sayısı: 48 Yüklenme Süresi: 0,2710,271