Yaşanmış Şehir Hikayeleri
1 Temmuz 2016 14:52 tarihinde eklendi.
Yaşanmış Şehir Hikayeleri

Yaşanmış Şehir Hikayeleri

Hayatin Içinden Yasanmis Hikayeler

Ingilizce dersinde yanimda bir kiz oturuyordu. Onun için ‘Benim en iyi arkadasim.’diyordum. Ben onun ipek gibi saçlarina bakip, onun benim gibi olmasini istiyordum. O bana, benim ona baktigim gözle bakmiyordu. Bunu biliyordum. Dersten sonra kalkti. Geçen gün sinifta olmadigi için o günün notlarini benden istedi. Ona notlari verirken bana tesekkür etti ve yanagimdan öptü. Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum. Onu çok seviyordum, söyleyemiyordum.

 

Nedenini bilmiyorum, çok utaniyordum. Su an benim bir zamanlar en iyi arkadasim olan kizin tabutuna bakiyorum. Esyalari toplanirken, lise yillarinda yazdigi günlük ortaya çikti. Hemen günlügü aldim. Günlükte okudugum satirlar dudaklarimda mirildandi ve bogazima dügümlendi. Onun gözlerine bakarak onun benim olmasini diledim. O bana benim ona baktigim gözle bakmiyordu. Bunu biliyorum.

 

Onu sadece arkadas olarak istemedigimi bilmesini istiyordum. Onu çok seviyordum, söyleyemiyordum. Nedenini bilmiyorum, çok utaniyordum. Keske… Sevdigimizi söyleyebilseydik’ ‘’Hayatin içinden Yasanmis Hikayeler’’,hayata farkli bakmasini isteyenler için ibret dolu olaylarla örülmüs.


Etiketler : indirim haberi,indirim haberleri,
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. GulSohbet.Net
yukarıya Çık
Sorgu Sayısı: 47 Yüklenme Süresi: 0,2800,280